Iran design سازمان زنان سازمان زنان

سازمان زنان
سازمان زنان
در ویژه برنامه "در کوی نیک نامان"

از خانواده شهید مدافع حرم علی اصغر کریمی تجلیل شد

در ویژه برنامه این هفته "در کوی نیک نامان" که هر هفته  به همت سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس و به میزبانی فرهنگ سرای گلستان با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدا و تجلیل از مقام شامخ خانواده های شهدا منطقه 8 برگزار می شود، از خانواده شهید مدافع حرم شهید علی اصغر کریمی تجلیل شد.

...

این ویژه برنامه در صبح پنج شنبه 13 تیر ماه 1398 با قرائت دعای توسل و  زیارت پر فیض عاشورا  توسط  مداح اهل بیت  حاج آقا رفیعی آغاز شد و سپس خطیب ارجمند حجت الاسلام وحیدی  ضمن  تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت معصومه چند نکته معرفتی و اخلاقی را مطرح کردند.

در ادامه مادر شهید علی اصغر کریمی  شهید مدافع حرم خاطرات خود را از فرزندشان بیان کردند.
 شهید مدافع حرم «علی اصغر کریمی» متولد 16 اسفند ماه سال 60 بود که داوطلبانه برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) راهی عراق شد و در تاریخ 7 اسفند ماه سال 1395، در جریان آزادسازی شهر موصل به‌دست تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید. 
مادر شهید علی اصغر کریمی اظهار داشت:  ایشان فرزند بزرگ من بودند و یک پسر و یک دختر دیگر دارم. او درباره رضایت گرفتن پسرش برای رفتن به دفاع از حریم اهل بیت(ع)، گفت: هر زمان که با پسرم صحبت می‌کردم، می‌گفتم: "مامان، تو زندگی و همسر داری، بمان» ولی او فقط یک لبخند ملیح می‌زد و سرش را پایین می‌انداخت و می‌گفت: "مامان، من دوست دارم و راهم را انتخاب کرده‌ام". او خیلی مهربان، سربه‌زیر و متین بود.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط