Iran design سازمان زنان سازمان زنان

سازمان زنان
سازمان زنان

تجلیل از خانواده شهید حمید رضا اسداللهی در برنامه کوی نیک نامان

سازمان نشر آثار و ارزشهای مشارکت زنان در دفاع مقدس از خانواده شهید مدافع حرم حمید رضا اسداللهی در برنامه کوی نیک نامان تجلیل کرد.

...

برنامه در کوی نیک نامان به همت سازمان نشر آثار و ارزشهای مشارکت زنان در دفاع مقدس و فرهنگ سرای گلستان با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان و تجلیل از مقام شامخ خانواده های شهدا منطقه 8 با قرائت دعای توسل و  زیارت پر فیض عاشورا و سخنرانی حجت الاسلام وحیدی در صبح پنج شنبه 6 تیر ماه 1398 برگزار شد.

حجت الاسلام وحیدی با اشاره به روایتی از رسول اکرم (ص) که می فرمایند: "هر کس چهل روز خود را برای خدا خالص کند چشمه‌های حکمت از قلب وی بر زبانش جاری می‌شود." گفت: هر کسی دلبسته و وابسته به دنیا نباشد، خداوند چند جایزه به او می‌دهد . اول این که حکمت در قلبش می‌اندازد. حکمت از علم بالاتر است. علم را می‌توان آموخت ولی حکمت را خود خدا می‌دهد، دوم آن که حکمت را روی زبانش جاری می‌کند و عیبهای دنیا را هم به او نشان می‌دهند.

در ادامه حجت الاسلام وحیدی از حضار خواستار قرائت صلواتی هدیه به  ارواح انبیاء، ائمه معصومین ، شهدای صدر اسلام، شهدای جنگ تحمیلی، مدافعین حرم، بالاخص  شهیدی که  امروز مهمان روح پاک این عزیزان هستیم، شدند.

در پایان مادر شهید حمید رضا اسداللهی شهید مدافع حرم خاطرات خود را ازفرزندشان بیان کردند.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط