Iran design سازمان زنان سازمان زنان

سازمان زنان
سازمان زنان

مجتهدزاده درگذشت مادر چهار شهید را تسلیت گفت

مریم مجتهدزاده رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس در پیامی درگذشت حاجیه خانم «حلیمه خانیان » مادر گرامی شهیدان والامقام سجادیان و همسر شهید سرفراز سید حمزه سجادیان را تسلیت گفت.

...

متن پیام تسلیت مریم مجتهدزاده به این شرح است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

 

درگذشت بانوی مؤمنه حاجیه خانم حلیمه خانیان، همسر شهید سرفراز سید حمزه سجادیان و مادر شهیدان والامقام سید داود، سیدابوالقاسم، سیدکاظم و سیدکریم سجادیان موجب تأثر و تألم گردید.

 

صلابت و شکیبایی مادران شهدای معزز در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان والا مقام نیست، این مادر فداکار و اسوه مقاومت، ارزشمندترین سرمایه‌های زندگی خود را برای پاسداری از انقلاب و میهن اسلامی نثار کرد و صبورانه رنج فقدان عزیزانش را بر دوش کشید، الگویی تابناک از زن مسلمان ایرانی را در فرهنگ جهاد و شهادت به یادگار گذاشت.

 

اینجانب با تجلیل از صبر و فداکاری و ایمان استوار این مادر گرامی، خاموش شدن این شمع نورانی را به خانواده محترمشان تسلیت عرض کرده، از ذات لایزال الهی برای آن بانوی مومن و فداکار رحمت واسعه و همجواری با همسر و فرزندان شهیدش و برای بازماندگان محترم ایشان صبر جمیل و اجر جزیل را مسئلت دارم.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

بانوان نقش مهمی در فرآیند تحقق تمدن نوین اسلامی دارند/ دشمنان درصدد فروپاشی خانواده هستند

«مریم مجتهدزاده» رییس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، امروز (یک‌شنبه) در کارگاه «خورشید خانه‌ات باش» مختص خانواده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و کارکنان بنیاد حفظ آثار

مجتهدزاده درگذشت مادر شهیدان خرمدل را تسلیت گفت

 مریم مجتهدزاده رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، در پیامی درگذشت مرحومه حاجیه خانم «خورشید جمشیدی» مادر بزرگوار شهیدان والامقام سعید، علی و ایرج خرمدل،