Iran design سازمان زنان سازمان زنان

سازمان زنان
سازمان زنان
با حضور زنان مقاوم دزفول؛

کتاب «سفیران ایثار» رونمایی شد

کتاب «سفیران ایثار» با حضور زنان مقاوم دزفول و رییس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس رونمایی شد.

...

کتاب سفیران ایثار با محوریت مقاومت در دزفول به نویسندگی رقیه آذرنگ در حاشیه نشست پیشکسوتان زن دفاع مقدس با حضور مریم مجتهدزاده رییس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس و جمعی از زنان مقاوم دزفول  در ساختمان مرکزی ستاد مرکزیراهیان نور رونمایی شد.

رقیه آذرنگ نویسنده کتاب سفیران ایثار در این مراسم اظهار داشت: دختران دزفول نقش یک رزمنده را در دوران دفاع مقدس ایفا می‌کردند. فداکاری و عظمت این زنان مقاوم به حدی زیاد است که در قالب یک کتاب نمی‌گنجد.

وی افزود: پیش از این کتاب، کتاب «عصمت» را نوشتم که چندی پیش مقام معظم رهبری در دیدار با نویسندگان، این کتاب را تایید و تحسین کردند. شهید عصمت یکی از زنانی بود که در دزفول فعالیت داشت. این شهید بزرگوار سفیر زنان مقاوم دزفول است.  

نویسنده کتاب سفیران ایثار خاطرنشان کرد: مردم دزفول از جان و مال‌شان برای جلوگیری از سقوط شهر گذشتند. در تاریخ 30 اسفند سال 66 خبری در روزنامه‌های سراسری کشور تحت عنوان اهدای پول و طلا به مبلغ 177 میلیون به جنگ از سوی مردم دزفول منتشر شد.

مریم مجتهدزاده در این مراسم اظهار کرد: امیدوارم جوانان در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بیش از پیش فعالیت کنند. با شناختی که نسبت به رقیه آذرنگ نویسنده کتاب سفیران ایثار دارم، می‌دانم که آینده درخشانی در انتظار او است.

وی افزود: ایستادگی و از خودگذشتی زنان دزفول گمنام مانده است. جلد دوم کتاب سفیران ایثار با محوریت زنان مقاوم دزفول توسط رقیه آذرنگ نوشته و در هفته دفاع مقدس رونمایی خواهد شد.

 

 

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط