Iran design سازمان زنان سازمان زنان

سازمان زنان
سازمان زنان

آزادسازی خرمشهر قطعه ای از تاریخ دلدادگی شیرزنان و دلاورمردان حماسه آفرين است

فتح خرمشهر محصول مقاومت، ایثار و شهادت‌طلبی فرزندان رشید ملت ایران در مصاف با دشمنان متجاوز به سرکردگی استکبار جهانی و بیانگر عزم و اراده راسخ و اهتمام به آرمان‌ها و ارزش دینی و ملی ایران اسلامی بود.

...

سازمان نشر آثار و ارزشهای مشارکت زنان در دفاع مقدس به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت عملیات بیت المقدس بیانیهای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

سوم خرداد یادآور نصرت الهی بر مومنانی است که پشت سر رهبر خویش در تمامی دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در راه حق و حقیقت استقامت ورزیدند در واقع حماسه سوم خرداد نشانگر استمرار امداد‌های غیبی از جنس طبس است که در همه حال بر یاری دهندگان دین خدا جاری می‌شود.

فتح خرمشهر محصول مقاومت، ایثار و شهادت‌طلبی فرزندان رشید ملت ایران در مصاف با دشمنان متجاوز به سرکردگی استکبار جهانی و بیانگر عزم و اراده راسخ و اهتمام به آرمان‌ها و ارزش دینی و ملی ایران اسلامی بود.

 سوم خرداد، فرصتی برای بازخوانی و بازنمایی روح مقاومت و مجاهدت ملت ایران و عبور از گذرگاه‌های خطیر تاریخی برای دست‌یابی به اهداف و آرمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

خرمشهر، سمبل و نماد مقاومت بزرگ مردانی است که مفاهیم ایثار و شهادت را به زیباترین شکل ترسیم کرده و با اتکال به خداوند، دلیرانه و جانانه، در مقابل جبهه کفر ایستادگی کردند.

بی ترديد آزادسازی خرمشهر یک قطعه از تاریخ دلدادگی شیرزنان و دلاورمردان حماسه آفرينی است كه با اتكا به قدرت الهی پای به عرصه جهاد نهادند و با نمايش ايمان پولادين خود كه بر گرفته از تعاليم اسلام ناب محمدی (ص) است، يک فصل به ياد ماندنی از حماسه سازی را رقم زدند كه موجب سرگشتگی تمامی قدرتمندان متكبر و مغرور جهان شد.

این فتح عظیم، نقطه عطف الهام‌بخش برای ملت سرافراز و مسئولان نظام اسلامی است و همچون دیگر دوران طلایی دفاع مقدس باید از گزند تحریف و فراموشی حفظ شود و به نسل آینده منتقل گردد.

سازمان مشارکت زنان در دفاع مقدس سالروز آزادسازی خرمشهر عزيز را به ملت شهیدپرور ایران اسلامی تبريک و تهنيت گفته و ياد و خاطره شهدای گرانقدر را که با جانفشانی خود موجبات آزادسازی خرمشهر را فراهم کردند، گرامی می دارد.

 

 

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

بیانیه روز دزفول، روز مقاومت و پایداری

سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس بمناسبت گرامیداشت چهارم خرداد «روز مقاومت و پایداری دزفول» بیانیه ای صادر کرد: متن بیانیه به شرح ذیل است: چهارم خرداد سالروز

بیانیه سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس  بمناسبت 15 خرداد

در این بیانیه آمده است؛  قیام خونین 15 خرداد سال ۱۳۴۲ ، آغازی بر افول و فروپاشی نظام ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی است که علی رغم جنایت­‌ها و توطئه‌­های بی‌­شمار رژیم