Iran design سازمان زنان سازمان زنان

سازمان زنان
سازمان زنان
مجتهدزاده خبرداد:

تجمع بزرگ «مادر امت» همزمان با وفات حضرت خدیجه (س) برگزار می شود

مریم مجتهدزاده، رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس از برگزاری تجمع بزرگ «مادر امت» همزمان با وفات حضرت خدیجه (س) در روز پنج شنبه 26 /2/ 98 ، ساعت ۱۰ صبح در میدان امام حسین (ع) خبر داد.

...

مجتهدزاده  با اشاره به نقش حضرت خدیجه (س) دراسلام خاطرنشان کرد:جایگاه این بانوی مکرم در سخت ترین دوران تاریخ اسلام بر کسی پوشیده نیست، او در دوران بعثت با حمایت های مادی ومعنوی خویش از پیامبر اکرم (ص)نقش مهمی را در تثبیت و گسترش اسلام ایفا نمود. 
مجتهدزاده اظهار داشت: حضرت خدیجه (س)  یک الگوی نمونه برای زنان و مردان جامعه می باشد چرا که در وجود ایشان ارزش ها و کمالات انسانی فراوان بوده است. او تمام ثروت، امکانات اقتصادی و هستی خویش را در راه رضای حق بخشید و با حمایت های روحی، روانی و اجتماعی از پیامبر در ترویج اسلام و پیشبرد اهداف آن نقش بسزایی داشت و با این کار نام خویش را به عنوان الگوی واقعی و راستین تاریخ آفرینش ثبت نمود.
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس با تاکید بر لزوم برگزاری هرچه باشکوه‌تر مجالس دینی، گرامیداشت حضرت خدیجه (س) را توفیقی الهی دانست و خواستار حضور برادران و خواهران در این تجمع در روز دهم ماه مبارک رمضان شد.
وی گفت: با توجه به نقش مهم حضرت خدیجه(س) در تاریخ اسلام و لزوم الگوگیری از سیره آن بانوی بزرگ، باید در روز وفات  حضرت خدیجه(س) از مقام ایشان تجلیل به عمل آید.
این تجمع به همت سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس، سازمان فرهنگی، هنری شهرداری، بسیج خواهران و سایر دستگاه‌ها در روز پنجشنبه با حضور مدعوینی از جبهه مقاومت  در میدان امام حسین (ع) تهران برگزارمی شود.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط